Załóż konto | Zaloguj

Usługi rekreacyjne i turystyczne w Solinie

Solinianka Villas & SPA

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 15 Marzec, 2013  15:53

Opis oferty:

Solinianka Villas & SPA zaprasza w Bieszczady do Soliny nad Jezioro Solińskie i Myczkowieckie. Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest wśród wspaniałego górskiego krajobrazu Bieszczadów, w malowniczej dolinie otoczonej wodami jeziora i wzgórzami porośniętymi lasem (Krajobrazowy rezerwat przyrody "Nad Jeziorem Myczkowieckim"), nad rwącym górskim potokiem o krystalicznie czystej wodzie, na terenach Wschodniobeskidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w strefie uzdrowiska Polańczyk, miejscowości dysponującej naturalnymi czynnikami leczniczymi - są to właściwości klimatyczne i wody mineralne.

Nasz hotel to nowo wybudowany kameralny ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach. Wyróżnia się wśród innych hoteli, moteli i pensjonatów niecodzienną architekturą, oryginalnym wystrojem wnętrz oraz prawdziwą gościnnością. Dzięki wprowadzonym najnowszym technologiom jest przyjazny środowisku naturalnemu i ludzkiemu zdrowiu.

A więc, jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim najbliższym wyjątkowe wczasy, przyjedź w Bieszczady do Solinianka Villas & Spa i poczuj różnicę.

Proponujemy Państwu spędzenie wolnych chwil wśród zielonych wzgórz nad Soliną. Będzie to wyjątkowy odpoczynek w ekologicznie czystym miejscu, posiadającym mikroklimat o walorach zdrowotnych. Mamy nadzieję, że propozycję przyjmiecie z zadowoleniem a pobyt w Solinianka Villas & SPA wpłynie pozytywnie na Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Służąc Tobie zważamy na środowisko !

Solinianka Villas & SPA zaprasza i czeka na Państwa!!

www.solinianka.pl
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 314
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie